Erdoğan taklidi yapan Nahya ve Yellowossi atıştı: ‘Behzat amir’ göndermesi

Yaptığı müzik uyarlamaları ile politik göndermeler yapan Yellowossi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı taklit eden Muhammed Nur Nahya bu kez ortak video yayınladı.

Yellowossi ve Nahya’nın ikinci ortak ‘Makarina’ videosunda, Yellowssi ekonomiden yakınırken Nahya ise TOGG’dan bahsediyor.

Videoda, Erdoğan taklidi yapan Muhammed Nur Nahya bir açıklama sırasında kendisini bölen Yellowossi ve ekibine kızıyor. Ardından Yellowossi’nin ekonomiden yakınmaya başlayınca Nahya’nın İHA, TOGG ve uzaya gidilmesiyle ilgili yaptığı konuşmaya Yellowossi, “Kış aynı değil bu yıl iki katı kira. A Haberde yine fırlıyoz Ay’a” yanıtını veriyor.

Nahya ise CHP’den Etimesgut adayı olan Erdal Beşikçioğlu’nu hatırlatarak, “Hep makarina hep makarina” diyerek yanıt verdi. Makarina 2 sosyal medya kısa sürede yüz binlerce kez izlenirken binlerce yorum aldı.

Video Yellowossi’nin taşıdığı “Tren raylarının kenarına sıralanmış rengarenk çiçekler olduğunu söylüyorlar ama bizim vagonda pencere yok” sözlerinin yazılı olduğu pankart ile son buluyor.

İLK VİDEODA MAKARNA GÖNDERMESİ

Macarena şarkısının sözlerini değiştirerek Türkiye gündemine uyarlayan fenomenlerin çektiği ilk video kısa sürede sosyal medyada viral olmuştu. İlk çektikleri ‘Makarina’ videosunda hep makarna yemekten şikayet eden Yellowossi, Erdoğan taklidi yapan Nahya’dan et istiyordu.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x